הצוות

אלעד טננבאום

בן 42 מחיפה, נשוי +3.
מאמן טניס מוסמך, בעל וותק ונסיון של עשרים שנה באיתור, גידול וליווי שחקני טניס.
מייסד האקדמיה לטניס ושחקן פעיל במסגרת משחקי הליגה של איגוד הטניס בישראל.
מאמן ביישובים:
גבעת אלה ומצפה עדי

שי כהן

בן 45 מנשר, נשוי + 3. מדריך טניס מוסמך.
שחקן טניס מצטיין בגילאי הנוער ומשחק ליגה במסגרת רשמית של איגוד הטניס בישראל.
שי מרכז את תחום הטניס בחיפה ומאמן במועדון ההולמס פלייס פמילי בנווה שאנן.
 
"שי ללא ספק אחד האנשים המדהימים שפגשתי. נחמד מאוד, שירותי מאוד ומקצועי בצורה יוצאת דופן. כל משימה שלקח על עצמו בוצעה על הצד הטוב ביותר.
לפני כמה שנים עמדנו בפני החלטה גורלית. שי בדיוק סיים לבסס את בית ספר לטניס בחיפה. מקום שעבד בצורה יוצאת מהכלל והיה נוח וקרוב לבית. היינו מרוצים מהעבודה בחיפה אבל בדיוק  קיבלנו הצעה שקשה היה לעמוד בפניה. ההצעה היתה לנהל את ענף הטניס בפרדס חנה. בפרדס חנה 5 מגרשי טניס, משרד צמוד עם שירותים ומקלחת וחשוב מהכל שיתוף פעולה מעולה עם החברה למתנ"סים. שי חשב רבות והחליט שהולך על זה עד הסוף.
שי עובד איתי כבר לא מעט שנים. אני מאוד מאמין ובו ויותר מכל אוהב אותו ומעריך אותו. אני בטוח שבעוד כמה שנים מועדון הטניס שלנו בפרדס חנה יהיה אחד ממוקדי האימון הטובים בשרון ואני מאמין שתחת הדרכתו יצאו שחקנים שמחים, מאושרים שגדלו בצורה נכונה מבחינתנו לתוך המשחק".

זינה סדיקוב

בת 28 מחדרה. מדריכת טניס מוסמכת.
זינה עובדת בפרדס חנה פעמיים בשבוע ביחד עם שי כהן. בנוסף מרכזת את תוכנית המיני טניס אותה האקדמיה לטניס מפעילה בחדרה. תוכנית המיני טניס מיועדת לילדים קטנים גיל 4-8) ומתקיימת אחת לשבוע בתוך אולם במתנ"ס בית אליעזר.
 
"את זינה קיבלתי כסוג של ירושה מרכזת הטניס הקודמת שהפעילה את הטניס במתנ"ס בפרדס חנה. זיהיתי בחורה צעירה, מאוד ספורטיבית (לפעמים קצת באקסטרים…) שמאוד אוהבת ילדים. זינה לדעתי מתאימה מאוד לגיל הרך. יש בו את החמימות שכל כך חשובה ואני בטוח שאת התוכנית למיני טניס נדע לפתח ביחד וניצור דור חדש אתלטי יותר, קורדינטיבי יותר וספורטיבי הרבה יותר !"

רון שרון

בן 24 מהסוללים, מדריך טניס מוסמך.
שחקן המועדון שספג האווירה  מיומו הראשון על המגרש. משחק במסגרת ליגת איגוד הטניס ומתאמן עד היום עם קבוצת הנבחרת של גבעת אלה.
שחקן ואיש חינוך בלב ובנשמה !
 
"רון מבחינתי מוקד אדיר לגאווה. אני זוכר אותו בתור ילד ומעריך מאוד את הקן המשפחתי ממנו הוא בא.  רון תמיד בלט, לא רק בגלל תאריך הלידה המורכב שלו (29/2) אלא גם בגלל הכריזמה האין סופית. רון איתנו בגלל שהוא רואה עצמו כאיש חינוך. למזלי הוא רואה במשחק הטניס כהזדמנות לגדל את הדור הבא של ילדי העמק ואני בטוח שהוא יהפוך לדמות משמעותית מאוד לעשרות חניכיו".

אלמוג סמל

בן 18 מגבעת אלה, מדריך טניס מוסמך.
גדל במועדון מגיל צעיר מאוד. שיחק תחרויות ברמת הארצית ומייצג עד היום את המועדון במסגרת ליגת איגוד הטניס. מדריך בגבעת אלה, רמת ישי ושמשית.
 
"אלמוג ללא ספק ילד המועדון. כילד וכשחקן ישר נכנס לנו ללב. הקשר שיצר עם המאמן הראשון שלו (רועי צור) היה כל כך עמוק שללא ספק הרגשנו שתפקידנו כאנשי חינוך עלה שלב. אלמוג מאוד מאוד שאפתן, תכונה שנדירה היום בקרב בני הנוער ואני מאמין בו ובטוח שיגיע לגדולות".

ליהיא חמו

בת 17 מעדי, מדריכת טניס מוסמכת.
מדריכה זו השנה השלישית במצפה עדי. 
מייצגת את האקדמיה לטניס במסגרת משחקי הליגה של איגוד הטניס בישראל.
 
"ליהיא ילדה מדהימה ומאוד בוגרת. היא איתנו מגיל 5 וללא ספק מייצגת את המועדון בכבוד רב. ליהיא לקחה על עצמה משימה קשה ובין מתאמניה שכנים ואף אחותה הקטנה. ליהיא מצליחה למרות הקירבה לשמור על יחסים מקצועיים ועוזרת לנו בקידום משחק הטניס בעדי".

מיקה שמואלי

בת 18 מהסוללים, מדריכת טניס מוסמכת.
שחקנית המועדון, משחקת ברמה הארצית ומייצגת את האקדמיה לטניס במשחקי ליגת איגוד הטניס. מיקה היא השנייה לבית משפחת שמואלי, הוריה משחקים באופן תחרותי, אחיה מדריך במועדון ואחותה הקטנה שחקנית המתחרה ברמה הבין לאומית.

גדלה בבית שכולו ספורט ומעבירה את תפיסתה גם לחניכיה. 
מאמנת בשמשית.

"מיקה ילדה נעימה במיוחד, עדינה ומאוד מקצועית. משרה שקט בסביבתה מצד אחד ומצד שני כריזמטית מאוד. אני בטוח שמיקה תגדל להיות אחת מהמדריכות המובילות במועדון".

מישל מרון

בת 18 ממגדל העמק, מדריכת טניס מוסמכת.
מחזקת שחקניות צעירות במפגשים אישיים.
 
"מישל אישה צעירה יוצאת דופן, בוגרת מאוד ואחראית במיוחד. אני שמח לראות את מישל משחקת ומאמנת אצלינו במועדון. יש לבנות הצעירות המון מה ללמוד ממנה ואני מקווה שיידעו לנצל את אופיה המיוחד בכדי ללמוד עוד ועוד".